Proč je pečení s Papa Baker snadné a chutné?

Odpolední siesta s šálkem vaší oblíbené kávy si samozřejmě žádá domací dezert! Může se zdát, že pro upečení něčeho lahodného je potřeba spousta času a úsilí. To však vůbec neplatí pro produkty naší značky. Papa Baker pekařské ingredience vám umožní připravit lahůdky s minimálním časem a proměnit rutinní práci v kuchyni v příjemnou aktivitu! 🙂

Rychlé, jednoduché a chutné

To jsou hlavní kritéria pro používání produktů od Papa Baker. Křehké a vzdušné těsto? Není problém! Díky našemu jedinečnému prášku do pečiva. Proč je prášek do pečiva Papa Baker tak dobrý? Během několika minut vám tento produkt pomůže udělat domácí koláče neuvěřitelně nadýchané. Prášek do pečiva Papa Baker se navíc velmi snadno používá a je tak skutečně nepostradatelným pomocníkem ve vaší kuchyni. Pekařina se samozřejmě neobejde ani bez jedlé sody. Jedlá soda Papa Baker je skvělým pomocníkem při vytváření drobivých sušenek a nadýchaného pečiva. Dokonale kypří těsto, přispívá k rychlému a výraznému zvětšení jeho objemu.

Báječné droždí

Instantní sušené droždí je nejlepším řešením pro výrobu nadýchaného pečiva bez silného kvasnicového zápachu. Jeden sáček tohoto produktu nahradí 25 g čerstvého droždí. Suché droždí se používá v poměru 1 sáček na 500 gramů mouky.

Udělejme si život sladším

Papa Baker s potěšením nabízí řadu cukrů všem fanouškům domácího pečení – tyto produkty okamžitě učiní chuť pečení intenzivnější a rafinovanější. Vyrábí se ve dvou variantách: se skořicí a s vanilkou. Takový originální přístup ušetří čas hostitelům od hledání vhodného koření. Skořicový cukr se skvěle hodí k přípravě a zdobení nejen pečiva, ale i široké škály nápojů, zatímco vanilkový cukr je nepostradatelný pro přípravu výborných koláčů a muffinů. Je široce používán moderními kulinářskými specialisty jako doplněk k různým dezertům a také k zasypání cukrovinek. Navíc skvěle naladí chuť osvěžujících ovocných koktejlů a čaje.

Rychlý ale kvalitní krém

Ztužovače do šlehaček slouží k vyšlehání pevného a lahodného krému. Šlehačka je jedním z nejpoužívanějších a nejpopulárnějších cukrářských výrobků vůbec. Ztužovač se nutně nemusí použít jen do šlehačky, ale také do Mascarpone nebo pudingu.

Papa Baker – Naše produkty

Jedlá soda

Sušené droždí

Vanilínový cukr

Ztužovač

Skořicový cukr

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *