inustrace_bila-09 (1)

Pečení má moc spojit lidi a rozdělit radost!

Naše pekařské ingredience do Vašich domácností

Kdo jsme?

Vysoký důraz na kvalitu, moderní produkty, poctivý vztah mezi značkou a spotřebiteli. To jsou klíčové hodnoty a zásady naší firemní identity.

Náš olomoucký tým pro vás pečlivě vybírá ty nejkvalitnější suroviny jak z lokálních, tak celosvětových zdrojů. Neustále vyvíjíme nové kombinace, tak abychom VÁM, konečným zákazníkům dodali to nejlepší pro vaše receptury.

Je nám potešením být součástí Vašich výjimečných okamžiků a příběhů!


 

Na čem si opravdu zakládáme?

Vize

Sladké potěšení rodinného kruhu

Mise

Jednoduchá a rychlá příprava

Strategie

Vysoce kvalitní a moderní produkty

Vize

Vize

Sladké potěšení rodinného kruhu​

Mise

Mise

Jednoduchá a rychlá příprava​

Strategie

Strategie

Vysoce kvalitní a moderní produkty​

Naše produkty

Ať už jste profesionální cukrář nebo pekař začátečník, naše ingredience na pečení se určitě stanou základem vaší kuchyně. Věřte nám, že vám poskytneme ty nejlepší ingredience pro všechny vaše potřeby při pečení.

Kypřící prášek

Kypřicí prášek je suché chemické kypřidlo používané ke zvětšení objemu a odlehčení textury pečiva, například muffinů, koláčů, vdolečků nebo piškotů. Kypřicí prášek funguje na principu uvolňování oxidu uhličitého do těstaacidobazickou reakcí, čímž vznikají v těstě bublinky a to se tak nakypřuje. Používá se místo droždí v případech, kdy není žádoucí příchuť fermentačních produktů kvasinek nebo pokud těsto není dost elastické, aby udrželo bublinky plynu déle než několik minut.

Vanilinový cukr

Jemně mletý cukr s přídavkem aroma, dodá skvělou chuť jak dezertům, zdobícím krémům tak i koktejlům, zmrzlině i smoothie. Ideální do těst, na posypání sladkých jídel i na obalování vanilkových rohlíčků.

Skořicový cukr

Skořicový cukr obsahuje 11 % skořice z Indonésie, výborně aromatizuje a dochucuje. Ideální na pečení a dochucení jablečných moučníků, kompotů a svařeného vína. Výborný na posypání koláčů, lívanců, palačinek, krupicové kaše i jako přísada do různých dezertů a sladkých jídel. Provoníte celý byt a budete se těšit, až moučník ochutnáte!

Sušené droždí

Droždí pekařské sušené. Příprava bez kvásku. Vždy se podaří! Vystačí na 500g mouky. Pro extra vláčné a nadýchané těsto. Jednoduché a rychlé použití, které garantuje i začínajícím kuchařkám, že jim těsto vykyne a pečivo bude krásně kypré.

Ztužovač šlehačky

Udrží vyšlehanou šlehačku tuhou a dodá jí pevný tvar. Ztužovač pro 200-250 ml smetany ke šlehání. Modifikovaný bramborový škrob, cukr, stabilizátor (fosforečnan vápenatý). Může obsahovat stopy pšeničné mouky, ovesných vloček, mléka, vajec a skořápkových plodů.

Jedlá soda

Hydrogenuhličitan sodný (NaHCO3) neboli jedlá soda (soda bicarbona) je bílý prášek rozpustný ve vodě za vzniku roztoku se zásaditým pH. Hydrogenuhličitan sodný se používá jako součást kypřicích prášků do pečiva a šumivých prášků do nápojů.

Kyselina citrónová

Kyselina citronová je slabá trikarboxylová kyselina nacházející se v citrusových plodech. Je přírodní konzervační látkou a používá se jako dochucovací prostředek jídel, nealkoholických a alkoholických nápojů. V biochemii je důležitým meziproduktem v citrátovém cyklu.

inustrace_zvlast_-06

Recepty

V této sekci se můžete podívat na naše receptury a recepty z našich produktů.

Nechte se inspirovat!

Nabídka práce

Hledáte stabilní práci, která vám zajistí budoucnost?
Vítejte v naší společnosti!
Zveme vás, abyste objevili svět Papa Baker, vybudovali úspěšnou kariéru ve společnosti a získali důvěru v budoucnost. S námi budete moci uvolnit svůj potenciál, naplnit se a dosáhnout úspěchu.

Důstojná budoucnost je cílem naší společnosti.
A daří se nám to díky těm, kteří zde pracují!